شرایط استفاده

شما در حالِ مطالعۀ شرایط استفاده در وبلاگِ "اکنون"، صفحه‌ی «شرایط استفاده» هستید. "اکنون" یک وبلاگ خصوصی انتشار محتواست، استفادۀ شما از وبلاگِ "اکنون" به‌ منزلۀ پذیرشِ کاملِ «شرایط استفاده» است. امکانِ تغییر در جزئیات یا کلیات محتوای «شرایط استفاده» همیشه وجود دارد. تغییرات در طول زمان، به‌دلیلِ اتفاق‌های پیش‌بینی‌نشده یا به‌منظورِ بهبودِ کیفیت ارائه خدمات اعمال می‌شوند. هر نوع تغییر در محتوای «شرایط استفاده» تابعِ متنِ به‌روزرسانی‌شده در همین صفحه است. در صورتی که دسترسی کاربرها به "اکنون" به دلایلی خارج از اختیار "اکنون" ممکن نباشد، "اکنون" هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

حقوق و مسئولیت‌ها
حقوق معنوی و مادیِ تمام محتوای منتشر شده در وبلاگِ "اکنون"، متعلق به "اکنون" است. با ارسال نوشته و انتشار نظرات خود در وبلاگِ "اکنون"، به "اکنون" اجازه نشر، تغییر و یا حذف نوشته‌های خود را داده‌اید. "اکنون" از پذیرش مطالب کاربرها برای انتشار آن استقبال می‌کند، به این آدرس می‌توانید مطالب با ارزش خود را برای انتشار در وبلاگِ "اکنون" ارسال کنید. مسئولیت محتوایی که برای انتشار در وبلاگِ "اکنون" ارسال می‌کنید بر عهده‌ی شماست. بدین معنا که شما متوجه کلیه‌ی عواقب ناشی از آن، شامل اعتماد دیگران به صحت محتوا، مسائل مربوط به حقوق مالکیت فکری و سایر مسائل و حقوق قانونی هستید. اهانت به سایر کاربرها، شخصیت‌ها، افراد مشهور و مقدّسات منطقی نیست. "اکنون" بر اساس مشاهده و دریافت گزارش از دیگر کاربرها، با توجّه به نشر محتوای حساسیت‌برانگیز یا توهین‌آمیز در نوشته‌ها و نظرات، به تغییر یا حذف آنها اصرار دارد. انتشار محتوای مجرمانه در "اکنون" پذیرفته نیست. کلیۀ مسئولیت‌های مربوط به انتشارِ مطالبِ مجرمانه در "اکنون" برعهدۀ کاربر است. "اکنون" به محض اطلاع از انتشار محتوای مجرمانه، نسبت به تغییر یا حذف آن مصمّم است. از نظرِ "اکنون"، مطالب صرفاً تبلیغاتی یا تجاری که با انگیزۀ لینک‌سازی و دستکاری سئو ثبت می‌شود، مصداقِ هرزنامه است. محتوای منتشرکنندگانِ هرزنامه نمایش داده نشده یا حذف می‌شوند. "اکنون" می‌تواند در کنار محتوا تبلیغات نمایش دهد. همچنین کاربر اجازه استفاده از محتوای ارسال شده‌اش در وبلاگِ "اکنون" به منظور تبلیغ خدمات "اکنون" را به "اکنون" داده است. کاربرها حق دسترسی یا تلاش برای دسترسی غیرمجاز به "اکنون" نخواهند داشت. در صورت اثبات دسترسی غیرمجاز کاربر به "اکنون"، کاربر مسئول خسارتهای وارد شده است. بنا به دلیل‌های خارج از اختیار "اکنون"، مانند هک شدن از طرف شخص ثالث، اگر خسارتی در اثر استفاده از وبلاگِ "اکنون" به کاربر وارد شود، "اکنون" مسئول نیست.

شرایط و محدودیت‌ها
جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها، اطلاعات و محتوای منتشر شده در وبلاگِ "اکنون" مجاز نیست. شما با مسئولیت و صلاح‌دید خودتان از وبلاگِ "اکنون" استفاده می‌کنید. وبلاگِ "اکنون" هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مادی یا غیرمادی ناشی از فعالیت شما برعهده ندارد. "اکنون" می‌تواند نمایش محتوای ارسال شده توسط کاربر را به دلایل مختلفی که خود تشخیص می‌دهد متوقف، یا آن را تغییر دهد و یا حتّی حذف کند. وبلاگِ "اکنون" در ویرایش مطالب ارسالی کاربرها آزاد است. چنان‌چه با سایر کاربرها مشکلی داشتید، محتوایی را نامناسب ارزیابی کردید یا با نقض حریم خصوصی و مالکیت معنوی آثار دیگران مواجه شدید، می‌توانید آن را به این آدرس با ما در میان بگذارید.

نمایش تبلیغات
وبلاگِ "اکنون" و شرکای تبلیغاتی ثالث آن ممکن است تبلیغات را هنگامی که شما از وبلاگِ "اکنون" استفاده می‌کنید نمایش دهند. به منظور نمایش تبلیغات و محصولاتی که با شما و علاقمندی‌هایتان مرتبط است، وبلاگِ "اکنون" و شرکای ثالث ما ممکن است از اطلاعاتی که از شما، دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنید (غیر از اسم، آدرس، ایمیل) و بازدیدهای شما از این وبلاگ و دیگر سایت‌ها دریافت کرده‌اند استفاده کنند تا تبلیغاتی مرتبط با شما نمایش دهند. در صورتی که محتوای متعلق به وبسایت‌های دیگر که توسط "اکنون" میزبانی نمی‌شود در وبلاگِ "اکنون" نمایش داده شود، "اکنون" کنترلی بر اطلاعاتی که ممکن است از مشاهدۀ محتوای یادشده به این وبسایت‌ها ارسال شود ندارد.

امنیّت
وبلاگِ "اکنون" اقدامات ضروری برای تأمین امنیت اطلاعات کاربرها را انجام می‌دهد، با توجه به اینکه امنیت اطلاعات در اینترنت به طور کامل قابل تضمین نیست، کاربر موظف است خود نیز اقدامات لازم برای محافظت از اطلاعات خود در وبلاگِ "اکنون" را رعایت کند. در صورتی که نقص امنیتی در وبلاگِ "اکنون" مشاهده کردید، آن را به این آدرس با ما در میان بگذارید.

نتیجه
استفاده‌ی شما از وبلاگِ "اکنون" بمعنی مطالعه دقیق و درک مقررات و پذیرشِ کاملِ «شرایط استفاده» است. به هر دلیل، اگر قسمتی یا تمام «شرایط استفاده» وبلاگِ "اکنون" را نمی‌پذیرید، شما مجاز به استفاده از وبلاگِ "اکنون" نبوده و نیستید. لدفن به حریم خصوصی خودتان و دیگر کاربرها احترام بگذارید. ما از مشارکت شما در وبلاگِ "اکنون" و نگه‌داشتن آن به عنوان یک محیط امن و هیجان‌انگیز برای آموزش، یادگیری و مطالعه سپاسگزاریم.