حریم خصوصی

شما در حالِ مطالعۀ حریم خصوصی در وبلاگِ "اکنون"، صفحه‌ی «حریم خصوصی» هستید. "اکنون" یک وبلاگ خصوصی انتشار محتواست، استفادۀ شما از وبلاگِ "اکنون" به‌ منزلۀ پذیرشِ کاملِ «حریم خصوصی» است. امکانِ تغییر در جزئیات یا کلیات محتوای «حریم خصوصی» همیشه وجود دارد. تغییرات در طول زمان، به‌دلیلِ اتفاق‌های پیش‌بینی‌نشده یا به‌منظورِ بهبودِ کیفیت ارائه خدمات اعمال می‌شوند. هر نوع تغییر در محتوای «حریم خصوصی» تابعِ متنِ به‌روزرسانی‌شده در همین صفحه است.

حریم خصوصی در وبلاگِ "اکنون"
وبلاگِ "اکنون" ممکن است از کوکی‌ها برای بازشناسی اطلاعات کاربر به منظور ارتقای تجربه‌ی کاربری و دسترسی بهتر به وبلاگ استفاده کند. در صورت حذف اطلاعات کاربر در وبلاگِ "اکنون" توسط خود کاربر، کپی این اطلاعات ممکن است به دلایل فنی یا قانونی برای مدّتی در سرورهای وبلاگِ "اکنون" باقی بماند. "اکنون" اطلاعات محرمانه را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌دهد. در صورتی که دسترسی کاربرها به وبلاگِ "اکنون" به دلایلی خارج از اختیار "اکنون" ممکن نباشد، "اکنون" هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. اطلاعاتی از قبیل نام و نام کاربری، اطلاعات عمومی در نظر گرفته می‌شوند و با توجه به فعالیت‌های کاربر، این اطلاعات در بخش‌های مختلف وبلاگ قابل مشاهده‌اند. "اکنون" می‌تواند از فعالیت کاربرهای خود در وبلاگِ "اکنون" اطلاعاتی جمع‌آوری کند که برای ارتقای تجربه کاربری و مقابله با اسپم‌ها ضروریست. وبلاگِ "اکنون" از خدمات اشخاص ثالث نیز برای ارائۀ سرویس خود بهره می‌برد، کاربرها با استفاده از وبلاگِ "اکنون"، رضایت خود را نسبت به انتقال و ذخیره‌سازی اطلاعات خود در سرویس متعلّق به اشخاص ثالث اعلام کرده‌اند.

شایستگی
فعالیت شما در وبلاگِ "اکنون" و استفاده‌ای که از آن می‌کنید در شرایط غیرقانونی ممنوع و بی‌اعتبار است. این وبلاگ برای استفاده افراد سیزده سال یا بالاتر طراحی شده است، ولی برای تمام سنین قابل استفاده است.

محدودیت‌ها
شما نباید از محتوای وبلاگِ "اکنون" به منظور تجاری استفاده کنید. این شامل تمام پست‌های وبلاگ، اظهار نظرها و پاسخ‌ها در انتهای هر پست وبلاگ و آنچه که بتوان به آن "محتوا" گفت می‌شود. این بدان معناست که نمی‌توانید آنها را بفروشید، از آنها برای مقاصد تبلیغاتی یا تجاری استفاده کنید، یا هرگونه استفاده‌ای که یک فعالیت سودآور شمرده شود. نباید آنها را در وبسایت دیگری در دسترس قرار دهید یا جایی پست کنید. نمی‌توانید محتوا را در معرض فروش و یا تغییر مالکیت قرار دهید یا حتی آنها را به شخص دیگری انتقال دهید. محتوایی که پیش از این به هر شکل منتشر شده است مناسب انتشار در وبلاگِ "اکنون" نخواهد بود.

نمایش تبلیغات
وبلاگِ "اکنون" و شرکای تبلیغاتی ثالث آن ممکن است تبلیغات را هنگامی که شما از وبلاگِ "اکنون" استفاده می‌کنید نمایش دهند. به منظور نمایش تبلیغات و محصولاتی که با شما و علاقمندی‌هایتان مرتبط است، وبلاگِ "اکنون" و شرکای ثالث آن ممکن است از اطلاعاتی که از شما، دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنید (غیر از اسم، آدرس، ایمیل) و بازدیدهای شما از این وبلاگ و دیگر سایت‌ها دریافت کرده‌اند استفاده کنند تا تبلیغاتی مرتبط با شما نمایش دهند. در صورتی که محتوای متعلق به وبسایت‌های دیگر که توسط "اکنون" میزبانی نمی‌شود در وبلاگِ "اکنون" نمایش داده شود، "اکنون" کنترلی بر اطلاعاتی که ممکن است از مشاهدۀ محتوای یادشده به این وبسایت‌ها ارسال شود ندارد.

امنیّت
وبلاگِ "اکنون" اقدامات ضروری برای تأمین امنیت اطلاعات کاربرها را انجام می‌دهد، با توجه به اینکه امنیت اطلاعات در اینترنت به طور کامل قابل تضمین نیست، کاربر موظف است خود نیز اقدامات لازم برای محافظت از اطلاعات خود در وبلاگِ "اکنون" را رعایت کند. در صورتی که نقص امنیتی در وبلاگِ "اکنون" مشاهده کردید، آن را به آدرس وبلاگ با ما در میان بگذارید.

نتیجه
استفاده‌ی شما از وبلاگِ "اکنون" بمعنی مطالعه دقیق و درک مقررات و پذیرشِ کاملِ «حریم خصوصی» است. به هر دلیل، اگر قسمتی یا تمام «حریم خصوصی» وبلاگِ "اکنون" را نمی‌پذیرید، شما مجاز به استفاده از وبلاگِ "اکنون" نبوده و نیستید. لدفن به حریم خصوصی خودتان و دیگر کاربرها احترام بگذارید. ما از مشارکت شما در وبلاگِ "اکنون" و نگه‌داشتن آن به عنوان یک محیط امن و هیجان‌انگیز برای آموزش، یادگیری و مطالعه سپاسگزاریم.

نموذج الاتصال